EKG Dernek Başkanı Akgün’den, Taziye Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneğimiz üyesi olan, MÜSİAD eski başkanı, Elazığ Barosu Avukatlarından, olup, iş insanı kimliği ile ilimiz ekonomisinde de etkili olan, hayırseverliği ile dokunduğu yüreklerde iz bırakan, şehrimizin tanınan ve sevilen isimlerinden, Kadim Dostumuz Av. İbrahim Gök’ün babası Mehmet Gök amcamız Hakka Yürüdü.

“Ellezîne izâ esâbethum musîbetun, kâlû innâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn(râciûne).” 
(Meal: Onlar ki; kendilerine bir musîbet isabet ettiği zaman: “Biz muhakkak ki Allah içiniz (O’na ulaşmak ve teslim olmak için yaratıldık) ve muhakkak O’na döneceğiz (ulaşacağız).” dediler.)
Kuran-ı Kerim / BAKARA / 156. ayet-i kerime

EKG Derneğimiz üyesi olan, MÜSİAD eski başkanı,  Elazığ Barosu Avukatlarından, olup, iş insanı kimliği ile ilimiz ekonomisinde de etkili olan, hayırseverliği ile dokunduğu yüreklerde iz bırakan, şehrimizin tanınan ve sevilen isimlerinden, Kadim Dostumuz Av. İbrahim Gök’ün babası Mehmet Gök’ün  Rahmet-i Rahmana kavuştuğunu öğrendik.

Şahsım ve Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu adına;
Derneğimiz üyesi olan, MÜSİAD eski başkanı,  Elazığ Barosu Avukatlarından, olup, iş insanı kimliği ile ilimiz ekonomisinde de etkili olan, hayırseverliği ile dokunduğu yüreklerde iz bırakan Kadim Dostumuz Av. İbrahim Gök’ün babası Mehmet Gök amcamıza, Allah’tan (C.C.) rahmet, başta kederli ailesine, bütün yakınları ve sevenlerine, başsağlığı ve ayeti kerimenin ışığında Sabr-ı cemil diliyoruz.

Metin AKGÜN
Maarif Müfettişi
Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Bülten

Harput Sancak Haber

Elazığ Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir